Radni dzielnicy

Radni Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce
Kadencja 2015 – 2019

Statut Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce

Zarząd Dzielnicy

Agnieszka Bartków – Przewodniczący Zarządu
Mateusz Korsztun – Zastępca Przewodniczącego
Patryk Sikora – Członek

Prezydium

Bartosz Łabuda – Przewodniczący Rady
Roman Itrich – Zastępca Przewodniczącego


1. Agnieszka Bartków (ur. 1977) Przewodnicząca Zarządu
Dzielnicy Orunia –Św. Wojciech – Lipce
Radna I i II kadencji.

Wykształcenie wyższe Zawodowo pracuje w korporacji jako Specjalista ds. Jakości. Z zamiłowania po godzinach pracy  Przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Orunia – Św. Wojciech – Lipce.  Animatorka działań lokalnych, w tym akcji na rzecz stworzenia bezkolizyjnych przejazdów kolejowych, dzielące dzielnicę.  Zainteresowana zagadnieniami gdańskich mieszkań komunalnych w tym również socjalnych.  Ściśle współpracuje z Domem Sąsiedzkim Gościnna Przystań.  W życiu prywatnym żona i mama dwójki dzieci.
e-mail: agnieszkabartkow@op.pl


2.Aleksandra Ewa Filipiak (ur. 1963) Radna II kadencji.

Od 1996 roku mieszkanka Oruni. Leży mi na sercu rozwój naszej dzielnicy oraz polepszenie jej wizerunku w świadomości gdańszczan…
e-mail: ola.filip@wp.pl


3. Jacek Mariusz Hołubowski ( ur. 1975) Radny II kadencji.

Wykształcenie średnie. Przedsiębiorca, menadżer sportowy, działacz społeczny. Główne atuty: bezinteresowność i konsekwencja w działaniu.
e-mail: jacek.holubowski@o2.pl


4. Roman Wawrzyniec Itrich (ur. 1966) Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy Orunia –Św. Wojciech – Lipce. Radny I i II kadencji.

Z wykształcenia magister politologii i dziennikarstwa z wyboru pracownik techniczny. Od 26 lat mieszkaniec Oruni. W pierwszej kadencji Rady Dzielnicy pełnił funkcję Przewodniczącego Rady.
e-mail: dakotas33@wp.pl


5. Maciej Janusz Kochanowski (ur. 1987) Radny I i II kadencji.

Mieszkaniec Oruni od urodzenia (ulica Związkowa). Socjolog, pracownik samorządowy. W pierwszej kadencji pełnił funkcję Zastępcy Przewodniczącego Rady.
e-mail: mac.kochanowski@gmail.com


6. Wojciech Kolesiński (ur. 1977) Radny II kadencji.

Mieszka w Św. Wojciechu. Filolog klasyczny.
e-mail: wojtekkolesinski@wp.pl


7. Mateusz Dawid Korsztun (ur. 1992) Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy Orunia –Św. Wojciech – Lipce. Radny I i II kadencji.

Podróżnik z zamiłowania, animator społeczny. W I kadencji Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy. Chciałbym kontynuować pracę na rzecz Dzielnicy, w szczególności w temacie infrastruktury oraz animacji społecznej.
e-mail: mateusz.korsztun@gmail.com


8. Krzysztof Leszek Kraskowski (ur. 1985) Radny II kadencji.

Żonaty, ojciec dwójki dzieci, rodowity mieszkaniec Oruni. Z wykształcenia inżynier.
e-mail: k.kraskowski@10g.pl


9.Bartosz Łabuda (ur. 1978) Przewodniczący Rady Dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. Radny II kadencji.

Bartosz Łabuda, mieszkaniec ul. Żuławskiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UG. Współzałożyciel i członek honorowy Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej. Miłośnik Gdańska, wierny kibic Lechii Gdańsk. Orunianin z urodzenia i wyboru.
e-mail: labuda.bartosz@gmail.com


10. Ewa Elżbieta Patyk (ur. 1985) Radna II kadencji.

Animator społeczny w Domu Sąsiedzkim „Gościnna Przystań”. Liderka Oruńskiego Klubu Rodzica. Mama małego Władka i Zbyszka. Z motywacją do pracy na rzecz rodzin i dzieci na Oruni.
e-mail: patykewa@gmail.com


11. Paweł Patyk (ur. 1977) Radny I i II kadencji.

Mieszkaniec ul. Uroczej. Inżynier z zacięciem technicznym – członek Zarządu Koła Inżynierów na Oruni. Radny I  kadencji Rady Dzielnicy. Współorganizator wielu wydarzeń dzielnicowych: m.in. Koncertu Bluesowego, Biegowego Grand Prix Dzielnic, akcji ochrony pomników przyrody na Oruni. Prywatnie tata małego Władka i Zbyszka.
e-mail: patykp@wp.pl


12. Patryk Łukasz Sikora (ur. 1994) Członek Zarządu. Radny II kadencji.

Patryk Sikora, mieszkaniec ulicy Przyjemnej, pracownik fizyczny. Od urodzenia mieszkaniec Oruni. Wykształcenie średnie, obecnie kontynuuję naukę do zawodu technika. Prywatnie fan sportu, motoryzacji i podróży, oraz kibic Lechii Gdańsk.
e-mail: sikorapatryk94@gmail.com


13. Kamil Andrzej Sobkiewicz (ur. 1985) Radny II kadencji.

e-mail: kamilsobkiewicz@gmail.com


14. Hanna Mariola Węsek (ur. 1959) Radna II kadencji.

W Lipcach mieszkam od 1981 roku i bardzo zależy mi na losach dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. e-mail: haniawesek@wp.pl


15. Karolina Gabriela Woźniak (ur. 1985) Radna I i II kadencji.

Z wykształcenia inżynier szacowania nieruchomości, od urodzenia mieszkam na Oruni. Aktywnie wspieram lokalne akcje charytatywne, współtworzę Oruński Klub Rodzica.
e-mail: kwozniakgd@gmail.com